UTD AS

Hegdalveien 65b, 3261 Larvik
post@utd.no
33 11 11 30

Nøkkelpersoner

Truls Bonnegolt

Salgs- & Markedssjef 980 83 338 truls@utd.no Partner, styremedlem

Karoline Krabbesund

Rådgiver 922 47 090karoline@utd.no

Lars Dybwad

Salgsdirektør 994 49 704 lars@utd.no

Jørgen Lysnes

Styrets leder / Prosjektleder 466 88 999 jorgen@utd.no Partner, styrets leder

Tor Lie

Rådgiver bussreklame 928 85 290 tor@utd.no

Lise Lie

Logistikk 988 81 090 lise@utd.no

Henrik Lysnes

Utvikler 926 12 098 henrik@insitemedia.no Insite Media

Jørgen Rastad

Webdesigner / SEO / SoMe 948 57 005 jorgen@insitemedia.no Insite Media

Miljøansvar

Medlemskap i Grønt Punkt Norge sikrer at emballasjen som vi setter på markedet blir samlet inn og gjenvunnet. Alle bedrifter som importerer eller produserer emballerte varer må være medlem av et godkjent returselskap.

Gasellebedrift

Med underavdelinger er vi ca. 16 ansatte og omsetter nå for rundt 25 millioner. Vi tror på at hyggelig kundeservice, tilgjengelighet, riktig pris og rask leveringstid er det våre kunder setter pris på når dem handler hos oss. Vi har blitt Gasellebedrift i årene 2014, 2015, 2016 og 2017.

Annen informasjon

Åpningstider:

  • Mandag - Fredag
  • 08.00 - 16.00

Bankinformasjon

  • Bank 2510.05.05811
  • Org. nr. 992 433 388
  • IBAN NO2325100505811
  • BIC LABRNOB1XXX

Miljøfyrtårn-sertifisert bedrift

I papirproduksjon, folieproduksjon og trykkeri oppfyller vi strenge krav og har et sterkt fokus på å ivareta miljøet. Vi har også strenge krav mot våre grossister og handler hovedvekten av våre råvarer fra sertifiserte grossister.

    Handlekurv
    Din handlekurv er tom.Tilbake til butikken.
      Kalkuler frakt
      Legg til kupong