UTD AS

Hegdalveien 65b, 3261 Larvik
post@utd.no
33 11 11 30

Nøkkelpersoner

UTD Ansatt

Stian Rød

Daglig leder 977 00 581 stian@utd.no
UTD Ansatt

Truls Bonnegolt

Salg / Marked 980 83 338 truls@utd.no
UTD Ansatt

Karoline Krabbesund

Rådgiver 922 47 090karoline@utd.no
UTD Ansatt

Lars Dybwad

Salgsdirektør 994 49 704 lars@utd.no
UTD Ansatt

Tor Lie

Prosjektleder / Salgsansvarlig bussreklame 928 85 290 tor@utd.no
UTD Ansatt

Lise Lie

Logistikk 988 81 090 lise@utd.no
UTD Ansatt

Tom Nalum

Produksjon 971 79 254 tom@utd.no
UTD Ansatt

Sigrid Jakobsen

Produksjon 919 22 688 sigrid@utd.no
UTD Ansatt

Petter Holand

Montør 481 94 188 petter@utd.no
UTD Ansatt

Anneli Dullum

Grafisk design 919 07 328 anneli@utd.no
Navn Ansvar Telefon E-post
Truls Bonnegolt Salg / Marked (Daglig leder) 980 83 338 truls@utd.no
Karoline Krabbesund Salg / Marked 922 47 090 karoline@utd.no
Lars Dybwad Salg / Marked 994 49 704 lars@utd.no
Tor Lie Prosjektleder / Salgsansvarlig bussreklame 928 85 290 tor@utd.no
Anneli Dullum Grafisk design 919 07 328 anneli@utd.no
Linn Jacobsen Grafisk design 331 11 130 linn@utd.no
Lise Lie Logistikk / Produksjon 988 81 090 lise@utd.no
Tom Nalum Produksjon 971 79 254 tom@utd.no
Sigrid Jakobsen Produksjon 919 22 688 sigrid@utd.no
Andrej Pomiliaiko Produksjon 919 06 869 andrej@utd.no
Petter Holand Montør 481 94 188 petter@utd.no
Jørgen Rastad Digital markedsføring 948 57 005 jorgen@insitemedia.no
Henrik Lysnes Digital markedsføring 926 12 098 henrik@insitemedia.no
Markus Karlsen Digital markedsføring 406 02 278 markus@insitemedia.no

Miljøansvar

Medlemskap i Grønt Punkt Norge sikrer at emballasjen som vi setter på markedet blir samlet inn og gjenvunnet. Alle bedrifter som importerer eller produserer emballerte varer må være medlem av et godkjent returselskap.

Gasellebedrift

Med underavdelinger er vi ca. 16 ansatte og omsetter nå for rundt 25 millioner. Vi tror på at hyggelig kundeservice, tilgjengelighet, riktig pris og rask leveringstid er det våre kunder setter pris på når dem handler hos oss. Vi har blitt Gasellebedrift i årene 2014, 2015, 2016 og 2017.

Annen informasjon

Åpningstider:

  • Mandag - Fredag
  • 08.00 - 16.00

Bankinformasjon

  • Bank 2510.05.05811
  • Org. nr. 992 433 388
  • IBAN NO2325100505811
  • BIC LABRNOB1XXX

Miljøfyrtårn-sertifisert bedrift

I papirproduksjon, folieproduksjon og trykkeri oppfyller vi strenge krav og har et sterkt fokus på å ivareta miljøet. Vi har også strenge krav mot våre grossister og handler hovedvekten av våre råvarer fra sertifiserte grossister.

    Handlekurv
    Din handlekurv er tom.Tilbake til butikken.
      Kalkuler frakt
      Legg til kupong